تحلیل آزمون

الف صفر فقط یک سیستم اطلاع رسانی صرف نیست !!! ما سعی کرده ایم قابلیت تحلیل آزمون ها را نیز در آن بگنجانیم . این تحلیل ها با توجه به نیازهای مدیر ، مدرس و دانش آموز تهیه شده است .

پیامک

قابلیت پیامک الف صفر به شما این امکان را می دهد که نتایج آزمون تمام دانش آموزان را فقط با یک کلیک ارسال کنید . علاوه بر این در صورت نیاز می توانید از این قابلیت برای اطلاع رسانی نیز استفاده کنید .

سناد

با توجه به این که جامعه هدف نرم افزار مدارس بوده ، ما جهت تسهیل و صرفه جویی در زمان قابلیت ورود اسامی دانش آموزان از سامانه سناد را در الف صفر گنجانده ایم .


الف صفر چیست ؟

الف صفر یک سیستم جامع جهت استفاده مدارس و آموزشگاه ها برای اعلام نمره و تحلیل آزمون می باشد .

بر چسب : سیستم اعلام نمرات,اعلام آنلاین نمرات,سیستم اعلام نمره,اعلام نمره اینترنتی,تحلیل نمرات,سامانه اعلام نمرات ویژه مدارس,سامانه اعلام آنلاین نمره, سیستم اعلام نمره آنلاین,سیستم اعلام نمره و تحلیل آزمون,مدیریت آنلاین نمرات,سیستم مکانیزه اعلام نمره,سیستم اعلام نمرات دروس


برای داشتن یک وب سایت الف صفر به چه ابزارهایی نياز دارم ؟

نام وب سايت:(Domain)

كه اصطلاحا دومين (Domain) ناميده ميشود معادل کلمه قلمرو می باشد، هر فرد حقيقی يا حقوقی می تواند صاحب يک يا چند دامنه در اينترنت باشد. دامنه نامی است که هميشه با يک پسوند همراه بوده و با نقطه از آن جدا ميشود. ترکيب "نام" بهمراه "پسوند" يک دامنه را تشکيل می دهد و هر يک به تنهايی دامنه محسوب نمی شود، به عنوان مثال "alef0.ir" يک دامنه است که از ترکيب "alef0" و "ir." تشکيل شده است و در اينترنت به اين شکل آدرس دهی می شود : http://www.alef0.ir . در ميان فارسی زبانان گاهاً از کلماتی همچون "دامين" و "دومين" نيز بجای "دامنه" استفاده می شود.

سرويس ميزبانی وب سايت:(Web Hosting)

به زبان ساده Web Hosting به سرويس دهنده ای گفته می شود که ميزبانی و صفحات سايت شماو ايميل ها و...را به عهده دارد. بجاي کلمه Web Hosting از کلمات "Host" ، "Hosting" و در ميان فارسی زبانان از کلماتی همچون "ميزباني وب"، "هاستينگ" و يا "هاست" نيز استفاده مي شود.
شما با خريد يک دومين ( نام سايت) دومين خود را به فضای از هارد درايو يک رايانه هميشه متصل به اينترنت متصل مس كنيد كه در واقع صفحات سايت شما از روی اين فضا به طرف مروگر كاربران سايتتان بارگيری و قابل نمايش می گردد .

مشخصات سرویس میزبانی مناسب برای اجرای الف صفر

  • سیستم عامل ویندوز
  • حداقل 100 مگابایت فضای ذخیره سازی
  • پشتیبانی از ديتابيس SQL Server 2012
  • پشتیبانی از ASP.NET MVC 4.0
  • نصب بودن Microsoft Report Viewer 2012

خودم نصب می کنم

رایگان

فعال سازی حساب پیامک

بدون تخفیف
  • 15 پیامک رایگان
  • 10000 تومان

نصب + حساب پیامک

25% تخفیفمحبوب ترین
  • 30 پیامک رایگان
  • 15000 تومان

نسخه دسکتاپ الف صفر

در صورتی که برای ورود آنلاین نمرات با مشکل مواجه هستید و دسترسی دائمی به اینترنت ندارید کافی است از نسخه دسکتاپ الف صفر (ویژه مدرس) استفاده کنید .
با استفاده از نسخه دسکتاپ الف صفر مدرس می تواند به صورت آفلاین آزمون را ایجاد کند و بعد از ورود نمرات دانش آموزان نسبت به هماهنگ سازی با سرور اقدام کند .

دریافت برنامه پیش نیازهای نصب